لوگو آسیا مدرن

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ 09197977577-09197977377

طلایاب چگونه کار می‌کند؟

در این مقاله درباره اینکه طلایاب چگونه کار می کند اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. طلایاب با فرکانس بالا VLF قطعات طلا و در بیشتر موارد ورقه های طلا را کشف می کند. دستگاه های طلایاب با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی به زمین کار می کنند که به سیگنال برگشتی پاسخ می دهد. با اندازه گیری ظرفیت القا مغناطیسی و رسانایی، آشکارساز فلز می تواند تشخیص دهد. که این نوع فلز چیست. و حتی گاهی اوقات تا چه حد عمیق در زیر سطح دفن شده است.

 

 

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ 09197977577-09197977377

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ شرکت آسیامدرن 09197977577-09197977377

 

 

اجزا سازنده یک فلزیاب شامل موارد زیر است:

 1. جعبه کنترل: جعبه کنترل شامل الکترونیک ردیاب است. اینجاست که سیگنال انتقال تولید می شود و سیگنال دریافتی پردازش می گردد و به یک پاسخ هدف تبدیل می شود.
 1. سیم پیچ جستجو: سیم پیچ جستجوگر آشکارساز، میدان الکترومغناطیسی را به زمین منتقل می کند و میدان الکترومغناطیسی برگشتی از هدف را دریافت می کند.
 1. میدان الکترومغناطیسی انتقالی: میدان الکترومغناطیسی انتقالی به اهداف انرژی می دهد تا بتواند آنها را شناسایی کند.
 1. هدف: هدف هر جسم فلزی است که توسط دستگاه فلزیاب قابل تشخیص باشد.
 1. هدف ناخواسته: اهداف ناخواسته معمولا آهنی هستند، اما همچنین می توانند غیر آهنی باشند، مانند سر بطری ها. اگر دستگاه قرار باشد اهداف ناخواسته را رد کند، در این صورت پاسخ هدف برای آن اهداف تولید نمی شود.

 

طلایاب ها از سه نوع تكنولوژی استفاده می كنند:

 • فركانس بسيار پائين
 • القاء پالسی
 • نوسان‌ساز يكنواخت

 

 

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ 09197977577-09197977377

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ شرکت آسیامدرن 09197977577-09197977377

 

 

فلزیاب چه تفاوتی با طلایاب و گنج یاب دارد؟

فلزیاب دستگاهی است که تنها قادر به شناسایی فلز مورد نظر است و قابلیت تشخیص ارزشمند بودن یا بی ارزش بودن فلز را ندارد اما گنجیاب و طلایاب قابلیت تشخیص ارزشمند بودن فلز را دارد. طلا از جمله فلزات می باشد، بنابراین فلزیاب قادر به یافتن طلا است، در مقابل طلایاب نیز قادر به تشخیص فلزات مختلف می باشد.

از فلزیاب معمولی می توان برای یافتن حلقه های طلا. جواهرات و سکه هایی استفاده کرد. که در مقایسه با یافتن طلای طبیعی مانند قطعات کوچک طلا و ورقه های طلا بزرگ محسوب می شوند. برای مورد دوم، شما به یک طلایاب واقعی نیاز دارید.

طلا در مقایسه با سایر فلزات دارای خاصیت رسانایی کم است، به این معنی که آشکارسازی که در فرکانس بالاتری عمل می کند، عملکرد بهتری خواهد داشت. ردیاب های طلای واقعی در فرکانس های بسیار بالاتر کار می کنند، در حالی که فلزیاب های تفریحی معمولا در فرکانس های پایین تر بین ۵/۶ تا ۱۴ کیلو هرتز کار می کنند.

 

 

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ 09197977577-09197977377

طلایاب چگونه کار می‌‌کند؟ شرکت آسیامدرن 09197977577-09197977377

 

 

چند مدل از بهترین دستگاه های ردیاب طلا

بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا (Gold Detector) برای هر شخصی ممکن است متفاوت باشد و بستگی به نیازها، بودجه و محیط جستجو دارد. اما برخی از بهترین مدل‌های دستگاه‌های ردیاب طلا که برای کاربران حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود، عبارتند از:

 1. دستگاه GPZ 7000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ردیاب طلا است که برای کاربران حرفه‌ای توصیه می‌شود. فلزیاب جی پی 7000 با قابلیت تشخیص عمق فلزات تا 40% بهتر از دیگر دستگاه‌ها و با دقت بالایی در شناسایی فلزات، برای کاربردهایی مانند جستجوی طلا در معادن، جستجوی سکه‌های قدیمی و جواهرات مناسب است.
 2. دستگاه ATX از شرکت Garrett: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در شرایط سخت و محیط‌های پرشور است. فلزیاب گرت ای تی ایکس با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 2 متر، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.
 3. دستگاه Gold Bug Pro از شرکت Fisher: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوگران تفریحی است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 2 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر در محیط‌های مختلف مناسب است.
 4. دستگاه CTX 3030 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در زیر آب و در ساحل است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 3 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی فلزات در ساحل و در زیر آب مناسب است.
 5. دستگاه Gold Monster 1000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در خاک و در معادن است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق 1.5 متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.

 

شرکت آسیا مدرن

خرید فلزیاب پین پوینتر در دیجی کالا

آسیایی

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan

اینستاگرام:

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،خرید فلزیابو تعمیر فلزیاب :

 ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷ – ۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

 فلزیاب های برتر دنیا

سوالکده

خرید از دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید
اولین منوی راه اندازی خود را اینجا ایجاد کنید

ورود

خروج

کلید اسکرول خودکار به بالا