لوگو آسیا مدرن

ردیاب تریژر بلیزر

ردیاب تریژر بلیزر 09197977377

ردیاب تریژر بلیزر

دستگاه ردیاب Treasure Trailblazer تریژر بلیزر فیتزجرالد یکی از بهترین فلزیاب شرکت فیتز جرالد آمریکا است. که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. دستگاهی است که برای جستجوی فلزات از تغییره مقادیر سیگنال ارسالی سنسور استفاده می نماید. هنگامی که فلز در مرحله شناسایی است، با کمک تنظیم فرکانس در دستگاه جهت مدار سیگنال تغییر می کند. واکنش نشان می دهد. دستگاه بازگشت سیگنال را اندازه گیری می کند.

همان طور که افت مقاومت نشان می دهد میتوان محدوده های طلای یا نقره را کشف کرد، Fitzgerald Treasure Trailblazer هدف را پیدا می کند. پس از مشخص شدن هدف، می توان عمق آن را تعیین کرد. این کار با نزدیک کردن کاوشگرهای دستگاه در زمین به یکدیگر انجام می شود.

 

 

ردیاب و شعاع زن TREASURE TRAILBLAZER

هنگامی که یک سیگنال فرکانس پایین قوی از طریق کاوشگر دستگاه به زمین منتقل می شود. موج مورد استفاده از فرکانس پایین ویژه ای برخوردار است، که مسافت های زیادی را در زمین طی می کند، مسیر سیگنال با کمترین مقاومت از زیر زمین عبور می کند.

جستجوی فلزات گرانبها برای دستگاه از طریق تغییر فرکانس سیگنال انجام می شود. اگر فلز یا هدف بسیار رسانا در مسیر سیگنال قرار داشته باشد، در طول مسیر با مقاومت کمتری مواجه شده ویک موج حامل سیگنال قوی تر به کاوشگر گیرنده باز خواهد گشت.

وقتی این اتفاق در ردیاب و شعاع زن می افتد نشانگر و چراغ دستگاه روشن می شود و اندازه و مقدار سیگنال برگشتی در کنترل پنل بلازر نشان داده خواهد شد. با استفاده از این فناوری، اکتشافات بسیاری در یونان، مکزیک، فیلیپین و  ایالات متحده انجام شده است.

 

خرید ردیاب تریژر بلیزر

در بسیاری از موارد، دستگاه هایی با فناوری قدیمی، ذخایر زیادی از طلا یا نقره را از دست دادند. بسیاری از گنجینه ها به همین دلیل ازدست رفته اند. اکنون به این مکان ها برگردید و با دستگاه Fitzgerald Treasure Trailblazer که ابزاری اثبات شده مبتنی بر فناوری امروز است مشغول جستجو شوید.

به دنبال این مکان ها بگردید آیا می خواهید سکه ها یا شمش های عمیقاً مدفون شده را پیدا کنید؟ یا شاید شما به دنبال، تونل یا غار هستید؟ Fitzgerald Treasure Trailblazer توسط شکارچیان گنج برای یافتن قطعات الکترونیکی طلا، نقره، مس و برنج نیز به کار می رود.

این دستگاه با شناسایی این موارد نیز که در زیر خاک مدفون بودند با موفقیت بسیارعمل کرده است، مهندسان تحت هدایت ما، با استفاده از سیستم مقاومت القایی، از روشی در استفاده از امواج الکترونیکی ویژه ای که زمین را جستجو می کند. مقاومت برگشتی موج را اندازه گیری می کنند، استفاده می کنند.

 

 

ردیاب تریژر بلیزر09197977377

ردیاب تریژر بلیزر
شرکت آسیامدرن 09197977577-

 

 

نحوه کار با ردیاب Treasure Trailblazer تریژر بلیزر فیتزجرالد

  • مجهزربه پردازنده و سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)
  • Auto Track و فیلتر حذف برای جلوگیری از خطا
  • نمایش طول و عرض جغرافیایی ارتفاع و زمان
  • تنظیم آنتن قابل جمع شدن
  • نشانگر باتری
  • آداپتور فندکی
  • کنترل کلید لمسی دیجیتال
  • قابلیت حمل ساده

 

محدوده عمق بیشتر ردیاب Treasure Trailblazer

این شبیه به یک آشکارساز فلزی استاندارد است، در حالی که اگر از فلزیاب ساده استفاده کنید شما به اندازه کویل جستجو محدود می شوید و عمق و پوشش منطقه بسیار کمی برخلاف سیستم مقاومت سنج در اختیار شماست.

با Fitzgerald Treasure Trailblazer سیگنالی ارسال می شود تا به دنبال اهداف به عمق 200 پا باشید. عملکرد این دستگاه به کمک زمینه های تابش الکترون آزاد است. هنگامی که اسید و پرتوهای فوق العاده زیاد با فلزات تماس می گیرند، یک میدان تابش الکترونی آزاد ایجاد می شود. میدان تابش اطراف فلز گرانبها را پیدا می کند و به طور خودکار با آن تنظیم می شود.

 

 


برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan

اینستاگرام:

https://instagram.com/zarshenasan__?igshid=YmMyMTA2M2Y=

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،خرید فلزیابو تعمیر فلزیاب :

 ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷ – ۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید
اولین منوی راه اندازی خود را اینجا ایجاد کنید

ورود

خروج

کلید اسکرول خودکار به بالا